Név Szak Elérhetőség
Lachata István igazgató biológia – földrajz iskola@balassi-eger.hu
36/428-888
Séra Jánosné mb. tagintézmény vezető tanító – gyógypedagógus zsuzsannahegedus@mora-eger.hu
36/516-115
Balogh Zsolt informatika
Boda József fizika – technika b.jozsef@mora-eger.hu
Codrean Lilla gyógypedagógiai asszisztens c.lilla@mora-eger.hu
Csányi Andrea gyógypedagógiai asszisztens cs.andrea@mora-eger.hu
Farkas Tamás matematika
Szűcs Rita rajz – napközis nevelő  sz.rita@mora-eger.hu
Gömöriné Barta-Horti Anett Magyar-történelem
Hornok Anikó gyógypedagógiai asszisztens h.aniko@mora-eger.hu
Horváth Zsoltné tanító – gyógypedagógus h.zsoltne@mora-eger.hu
Jánoss Izabella biológia
Juhász Éva napközis nevelő j.eva@mora-eger.hu
Kanyári Józsefné tanító k.jozsefne@mora-eger.hu
Kormosné Ferencz Andrea Erzsébet iskolatitkár moratitkarsag@gmail.com
Munkácsi Péter testnevelés m.peter@mora-eger.hu
Pallér Antal történelem – filozófia – etika p.antal@mora-eger.hu
Sinkó Beatrix gyógypedagógiai asszisztens s.beatrix@mora-eger.hu
Varga Rita angol – testnevelés v.rita@mora-eger.hu
Sellyei Diána Angol
Szepesiné Kovács Tímea gyógypedagógiai asszisztens sz.timea@mora-eger.hu
Sztrapkovicsné Kodak Zsuzsanna tanító szk.zsuzsanna@mora-eger.hu
Tihanyi Dóra napközis nevelő t.dora@mora-eger.hu
Tresóné Veres Eszter tanító – gyógypedagógus v.eszter@mora-eger.hu
Vajda Márta napközis nevelő – matematika – fizika v.marta@mora-eger.hu
Varga Andrea gyógypedagógiai asszisztens v.andrea@mora-eger.hu
Vass Gáborné gyógypedagógiai asszisztens v.gaborne@mora-eger.hu
Zvaráné Tóth Erzsébet gyógypedagógus – DÖK-vezető t.erzsebet@mora-eger.hu